(2011/2012)

Klauzurní práce ZS / 3. ročník

Web internetového rádia Soundtrack se zaměřuje na filmovou hudbu, jak z historie tak ze současnosti. Drátěný model webu, je tvořen systematicky a hlavně konstruovaným a intuitivním ovládáním.

Web je rozdělen na čtyři části: základním prvkem je hlavička webu, kde se nachází on-line poslech rádia

a menu denního programu podle kterého se dobře orientuje co bude za program. Probíhající program je zdůrazněn zelenou barvou. Dalšími prvky jsou hlavní menu na levé straně, neboli rozcestník, obsahová část a informační na pravé straně.

Grafickou část tvoří černo-bilá až šedá barevnost, evokující barvy filmového plátna. Doplňková barevnost je sytě zelená, inspirací se stalo zelené filmové pozadí triků. Objevuje se v podobě najetím myši na odkaz pro zvýšení barevnosti webu. Jako logo jsem zvolila tématické odpočítávání  filmu.Web je koncipován do několika kategorií. První dvě jsou Web rádia a Web TV. Web rádia jsou rozdělena podle jednotlivých filmových žánrů a soundtracků do jednotlivých kanálů. Běží zde také neustále aktualizované playlisty a informace.Web TV se zaměřuje na klipy z filmů a hodnocení. Uživatel si zde může najít klipy podle chuti. Web je propojen hudebně, informačně, ale i zábavně.

další práce